پرورش درخت بادام هندی در مناطق شهر میامی

بسیاری از مناطق در شهرستان میامی داد خاک بسیار کم عمقی دارند و چندین اینچ زیر سطح خاک سنگی سخت و آهکی است. حلقه ای به قطر 3 تا 10 فوت (0.9 تا 3.1 متر) از خاک چمن را بردارید.

سوراخی به اندازه 3 تا 4 برابر قطر و 3 برابر عمق ظرفی که درخت بادام هندی وارد شده است ایجاد کنید. برای حفر چاله، از میله حفاری برای شکستن سنگ استفاده کنید.

یا با شرکتی که تجهیزات مارپیچ یا مارپیچ دارد قرارداد ببندید. یک بیل بکهو همانطور که در بخش بالا توضیح داده شد، گیاه را بکارید.

بسیاری از مناطق در فلوریدا در فاصله 7 فوتی یا بیشتر از دستگاه تولید نایلون در منزل سطح آب قرار دارند و پس از باران های شدید گهگاه دچار سیل می شوند.

برای بهبود بقای گیاه، کاشت درختان میوه را روی تپه ای از خاک بومی به ارتفاع 3 تا 4 فوت در قطر 4 تا 10 فوت (0.6 تا 0.9 متر در 1.2 تا 3.1 متر) در نظر بگیرید.

درخت

پس از ایجاد تپه، سوراخی دستبند طلا به قطر 3 تا 4 برابر و عمق 3 برابر ظرفی که درخت در آن وارد شده است حفر کنید.

در مناطقی که سنگ بستر تقریباً به سطح می آید (خاک سنگی)، توصیه های بخش قبل را دنبال کنید.در مناطقی که خاک شنی دارند توصیه های بخش کاشت در خاک شنی را رعایت کنید.

بادام هندی به خوبی به کود واکنش نشان دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم می دهد، اما هیچ توصیه خاصی برای فلوریدا جنوبی وجود ندارد و موارد زیر بر اساس تجربه درختان میوه مرتبط رشد یافته در جنوب فلوریدا پیشنهاد شده است .

در فلوریدا، درختان جوان باید هر ماه در طول سال اول کود مصرف کنند، که با 1/4 پوند (114 گرم) شروع می شود و به تدریج به یک پوند (455 گرم) افزایش می یابد.

 • منابع:
  1. CASHEW APPLE FRUIT GROWING IN THE FLORIDA HOME LANDSCAPE
 • تبلیغات: 
  1. معجزه خوردن ماهی و خواص آن بر روی بینایی
  2. توقیف دستگاه هموژن کارخانه لبنیاتی که حاوی خون انسان بود
  3. درمان بی عوارض و بی خطر با آلوئه ورا
  4. اعطای نمایندگی رزماری ارگانیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.