نقل علیزاده ارومیه مناسب برای درد گلو است

همان طور که می دانید نقل علیزاده ارومیه آیا چیزی فراتر از غذا است، مانند پاتریک اسکن کتلینگ؟ یا شاید ترکیبی از احساسات، مانند شادی، خلسه، و فانتزی، همان چیزی است که الین شرمن احساس می کند؟

برای بسیاری، شکلات یادآور شادی و لذت است. جای تعجب نیست که کریستل لو رو آن را درمانی برای خود می داند. روث وستهایمر از خوردن این غذای گناه‌آمیز لذت نفسانی را احساس می‌کند.

بیایید سفری را شروع کنیم تا با بررسی این جملات معروف که فقط به این خوراکی خوشمزه در زیر اختصاص داده شده است، راه هایی را برای لذت بردن از شکلات بیاموزیم.

شکلات مخلوط نوک کاکائو برشته شده با شکر و دارچین. زیرا تنها با کاکائو، ما فقط خمیر کاکائو درست می کنیم و نه شکلات.شکلات بدون شکر، گاهی اوقات می تواند تلخ باشد، اما همیشه شیرین تر از یک حقیقت آزار دهنده خواهد بود.

کارلوس بارا غم و اندوه را با شکلات درمان کنید و در چهره عابران بخندید مارینا تسوتاوا شکلات را به طور کامل دوست داشته باشید، بدون شرم پیچیده یا کاذب، زیرا به یاد داشته باشید بدون ذره ای از جنون، هیچ مرد معقولی وجود ندارد. فرانسوا دو لاروشفوکو است.نقل

یک کلید در معکوس کردن اثرات منفی این میل به شکلات، متوقف کردن تابو کردن آن است. شما مجبور نیستید در مورد هوس یک غذا احساس گناه کنید.

چه شکلات یا کلم بروکلی. در حقیقت، به گفته متخصصان، برچسب زدن به هر غذایی به عنوان کاملاً غیرمجاز معمولاً منجر به افزایش هوس برای آن غذا و احساس گناه در زمانی که شما در نهایت آن را می‌خورید، می‌شود.

در عوض، سعی کنید برخی از شرایط رابطه خود را با شکلات تعیین کنید. آن را بچشید و با هدف و نیت و بدون احساس گناه از آن لذت ببرید. جلوی تلویزیون ننشینید و دست خود را در یک کاسه آب نبات شکلاتی بدون ته قرار دهید.

در عوض، مراقب باشید که چه زمانی و چرا آن را می خورید. به عنوان مثال، اگر هر روز از یک مربع شکلات تلخ لذت می برید، و برنامه های آخر هفته را در رستورانی با یک دسر شکلاتی معروف در جهان دارید، ممکن است بخواهید از خوردن غذای روزانه خود صرف نظر کنید تا بتوانید در آخر هفته از آن لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.