قیمت روز افزایش دهنده ۸ عدد اکتان بنزین در سال ۹۸

عدد اکتان یکی از فاکتورهای تعیین کیفیت بنزیین است که هر چه این مقدار بیشتر باشد، کیفیت سوخت بالاتر است. پارامترهای بسیار زیادی از قبیل نحوه ی عرضه و کیفیت روی قیمت روز اکتان بنزین بسیار تاثیر می گذارد. قیمت روز افزایش دهنده ۸ عدد اکتان ۹۸ را می توان از سایت های اینترنتی کارخانه های سازنده یا نمایندگی های فروش به دست آورد. این کارخانه های تولیدی در تلاش هستند تا بتوانند بهترین نوع بنزین را تولید نمایند تا بتوانند آسیب های وارد شده به موتور را به حداقل برسانند.

قیمت روز افزایش دهنده 8 عدد اکتان بنزین در سال 98

خرید مواد افزایش دهنده عدد اکتان بنزین

خرید مواد افزایش دهنده عدد اکتان بنزینبرای خرید مواد افزایش دهنده عدد اکتان بنزین می توان به روش های مختلفی اقدام کرد.

  • با مراجعه به سایت های اینترنتی نمایندگی ها و کارخانه های تولیدی با انتخاب محصول مورد نظر اقدام به خرید اینترنتی آن نمود.
  • روش دیگر این که می توان به صورت حضوری به خود این نمایندگی ها در بازار مراجعه کرد و به طور دقیق تر محصول را خرید کرد.

افزایش اکتان بنزین با الکل صنعتی  یا همان اتانول بسیار بهتر از متانول است چون آسیب کمتری به محیط زیست می زند، هنگام خرید این محصول حتما به کیفیت آن توجه نمایید تا بتوانید محصولی با کیفیت عالی را خریداری نمایید.

فروش عمده مکمل سوخت بنزین با ۲۰ درصد تخفیف

فروش عمده مکمل سوخت بنزین با 20 درصد تخفیفکارخانه ها و برندهای تولید مکمل بنزین بعد از تولید این محصول آن ها را برای فروش وارد نمایندگی ها و شرکت های فروش در سراسر بازار های کشور می کنند. بسیاری از این عمده فروشان محصول خود را با ۲۰ درصد تخفیف به  فروش می رسانند.

خرید عمده از این نمایندگی ها و عمده فروشی ها نه تنها باعث صرفه جویی در زمان می شود بلکه می توان حجم زیادی از این مکمل را خریداری نمود. پخش اکتان بنزین در سراسر کشور از طریق نمایندگی ها و فروشگاه های مربوطه در بازار انجام می شود.

روش محاسبه عدد اکتان بنزین

روش محاسبه عدد اکتان بنزینابتدا قبل از محاسبه عدد اکتان بنزین باید به این سوال پرداخته شود که اصلا عدد اکتان چیست؟

عدد اکتان مقیاسی است برای اینکه نشان دهند که مقاومت بنزین و یا هر سوخت دیگری در برابر احتراق، گرما و فشار چه قدر است. روش محاسبه عدد اکتان بنزین به این صورت است که درصد ایزواکتان در نرمال هپتان را عدد اکتان می نامند، که این مقدار در بزنزین های مختلف متفاوت است.

زمانی می گویند که عدد اکتان بنزین ۹۸ است یعنی ۹۸ درصد آن ایزواکتان و ۲ درصد هپتان است، هرچه این عدد بیشتر شود سوخت ما در برابر فشار و گرما و احتراق از خود مقاومت خیلی زیادی نشان می دهد.

قیمت افزایش دهنده ۸ عدد اکتان در سال ۹۸

قیمت افزایش دهنده ۸ عدد اکتان در سال ۹۸با استفاده از راکتورهای جدید ترکیبات گوگردی را از بنزین معمولی حذف می کنند و سپس با شاخه دار کردن برش های کم اکتان بنزینی توانستند بنزین یورو ۴ را تولید کنند که مواد آلوده کننده کمتری داشت.

از سال ۱۳۹۱ بعد از مصوبه دولت تمام  شرکت های تولید خودرو موظف شدند که خودروهای خود را با استاندارد یورو ۴ تولید کنند. عدد اکتان بنزین یورو ۴ بسیار بیشتر از بنزین های معمولی است و به همین دلیل استفاده های زیادی از آن می شود.

لیست قیمت افزایش دهنده ۸ عدد اکتان در سال ۹۸ را می توان از سایت های بروز رسانی شده در این زمینه کسب نمود.

عرضه مکمل بنزین اکتان

عرضه مکمل بنزین اکتاندر حال حاضر به دلیل مشکلاتی که هنگام عرضه بنزین سوپر با کیفیت بالاتر وجود دارد، بنزین هایی با عدد اکتان پایین به بازار عرضه می شود که باعث آسیب به ماشین های مختلف به خصوص توروبو شده اند.

یک راه پیشنهادی برای جلوگیری از این خسارت استفاده از مکمل بنزین توربو برای این وسایل نقلیه است. این مکمل ها باعث می شوند که بتوان عدد اکتان بنزین داخلی را به عدد مورد نظرمان برسانیم که برندهای زیادی در داخل کشور اقدام به تولید این مکمل ها نموده اند.

قیمت مکمل بنزین اکتان را می توان از این برندهای معتبر و سایت های اینترنتی دریافت نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.