قیمت روز افزایش دهنده ۲ عدد اکتان با کیفیت مرغوب در بازار جهانی

قیمت روز افزایش دهنده ۲ عدد اکتان مرغوب و با کیفیت در بازار جهانی بر اساس نوع برند، محل خرید، نوع خرید ( عمده یا جزیی) متفاوت است. این محصول به عنوان مکمل بنزین شناخته می شود و می تواند عدد اکتان بنزین را افزایش دهد چون هر چه اکتان بنزین زیادتر باشد کیفیت و مرغوبیت بنزین هم افزایش می یابد. 

قیمت روز افزایش دهنده 2 عدد اکتان با کیفیت مرغوب در بازار جهانی

افزایش دهنده ۲ عدد اکتان چیست و چه کاربردی دارد ؟

افزایش دهنده 2 عدد اکتان چیست و چه کاربردی دارد ؟افزایش دهنده ۲ عدد اکتان نوعی مکمل بنزین می باشد که با بنزین مخلوط می شود تا مرغوبیت بنزین افزایش یابد. بنزینی که اکتان دارد می تواند تمام رسوباتی که داخل باک خودرو است را از بین ببرد. مزیت های استفاده از افزایش دهنده عدد اکتان بنزین شامل موارد زیر می شود:

  • برای پاک سازی و افزایش عملکرد انژکتور خودرو مفید است.
  • شتاب موتور را افزایش می دهد و از ضربه زدن به موتور خودرو جلوگیری می کند.
  • رسوبات محفظه احتراق را کاهش می دهد.
  • گازهایی مانند هیدرو کربن و منواکسید کربن که از اگزوز خارج می شود را کاهش می دهد.
  • مقاومت خودرو را در مقابل خوردگی افزایش می دهد.
  • از قفل شدن شیر انژکتور جلوگیری می کند.

روش های استفاده از این محصول به صورت زیر می باشد:

  • استفاده از این مکمل حدود ۱ تا ۲۰۰ می باشد.
  • زمانی که بنزین خودرو به ۱۰ لیتر رسید رسید باید از این محصول استفاده کرد.
  • باک ماشین را به طور کامل با بنزین بدون سرب پر کنید.

امروزه با توجه به کاهش بنزین سوپر در بسیاری از شهر های کشور استفاده از این محصول افزایش یافته به خاطر همین برخی از افراد سود جو اقدام به عرضه انواع مکمل های بنزین تقلبی کرده اند به خاطر همین در هنگام خرید باید برندهای معتبر و صاحب نام را شناخت و به فروشندگان معتبر هم مراجعه کرد.

توضیحاتی در مورد نحوه تولید افزایش دهنده اکتان

تولید افزایش دهنده اکتان با استفاده از مواد اولیه مرغوب مانند متان انجام می شود. بیشترین مواد تشکیل دهنده این مکمل متان است که حدود ۹۰ تا ۹۶ در صد می باشد و ۴ در صد هم از دیگر مواد افزودنی می باشد. تمام این مواد در آزمایشگا ها بررسی می شوند و تمام ناخالصی ها و آلودگی های آن ها گرفته می شود تا محصولی مرغوب را به بازارها تزریق کنند. نحوه تولید اکتان بر اساس میزان عدد اکتان فرق می کند.

کاربرد افزایش دهنده عدد اکتان باعث شده ما در زمینه تولید بنزین خود کفا شویم و نیازی به واردات بنزین نداشته باشیم. چون با این مکمل ما می توانیم از بنزین معمولی به خوبی استفاده کنیم و با کمبود بنزین سوپر روبرو نشویم. برای خرید اکتان می توانیم به جایگاه های سوخت مراجعه کنیم.

بیشتر تولید کنندگان مکمل های بنزین در کشور بهترین و مرغوب ترین محصول را روانه بازار ها می کنند به خاطر همین ما با خیال راحت می توانیم برندهای این محصول را خرید کنیم. این محصول در بسته بندی های مختلفی در بازار یافت می شود و ما می توانیم با توجه به نیاز خود بهترین محصول را خریداری کنیم.

خرید افزایش دهنده ۲ عدد اکتان

خرید افزایش دهنده 2 عدد اکتانبرای خرید افزایش دهنده ۲ عدد باید به مراکز فروش انواع مکمل های سوخت مراجعه کرد. عدد اکتان نشان دهنده مقاومت بنزین در مقابل گرما، احتراق مخرب و فشار است. هر چه عدد اکتان بیشتر باشد کیفیت سوخت هم بیشتر است. عدد اکتان برای بنزین معمولی ۸۷ بنزین ویژه ۸۹ و بنزین سوپر ۹۳ می باشد. بنزین که اکتان بیشتری داشته باشد می تواند طول عمر خودرو را افزایش دهد.

بنزینی که عدد اکتان بالاتری داشته باشد باعث می شود طول عمر موتور خودرو افزایش یابد.

در هنگام استفاده از این محصول باید به دستوالعمل آن که روی بسته بندی این محصول نوشته شده توجه کرد تا بتوانیم به مقدار لازم محصول را استفاده کنیم. حتما قبل از خرید باید از برندهای معتبر اطمینان یافت چون اگر محصولی تقلبی باشد باعث می شود به موتور خودروی ما آسیب ببیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.