فروش عمده و ارزان افزایش دهنده ۲ عدد اکتان بنزین یورو ۴

 برای تولید بنزین یورو۴ از راکتور های جدید استفاده می کنند، به این صورت که از بنزین معمولی ترکیبات گوگردی را حذف می کنند. یکی از راهکار های موثر در کاهش آلودگی و محیط زیست ایزومر کردن است. بنزین سوپر با دیگر بنزین ها در عدد اکتان متفاوت است و تفاوت آن در بالاتر بودن عدد اکتان به کمک افزاینده اکتان بنزین است. در ادامه به فروش عمده و ارزان افزایش دهنده ۲ عدد اکتان پرداخته میشود.فروش عمده و ارزان افزایش دهنده 2 عدد اکتان بنزین یورو ۴

خرید عمده مکمل بنزین

خرید عمده مکمل بنزینمکمل های بنزین موجود در بازار برای موتور های بنزینی و دیزلی هستند. از جمله مزایای استفاده از بهترین مکمل بنزین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمیز شدن سیستم انژکتور
 • حذف آب از سیستم سوخت رسانی
 • کاهش انتشار گازهای سمی
 • افزایش عمر مفید موتور

مکمل های سوخت انواع مختلفی دارند که برای کارایی های مختلفی گسترش یافته اند از جمله میتوان به نوع مایع آن اشاره کرد. برای استفاده ابتدا باید پر از بنزین یا گازوئیل باشد سپس مکمل را داخل باک ریخته با سوخت ترکیب شده و وارد سیستم سوخت رسانی خواهد شد.

برای استفاده از خودرویی که مدت زیادی خاموش بوده است میتوان  به جای استفاده کردن از تینر در باک بنزین از مکمل بنزین استفاده کردکه باعث حذف شدن رسوبات بنزین از سیستم سوخت رسانی،و موتور عملکرد روان تری خواهد داشت. 

بازار فروش مکمل بنزین

بازار فروش مکمل بنزین

 • آیا با بازار فروش مکمل بنزین آشنا هستید؟
 • قیمت انواع مکمل بنزین به چه صورت میباشد؟
 • آیا بهترین مکمل بنزین ایرانی را میشناسید؟
 • با موتورهای توربو و مکمل بنزین توربو تا حد آشنا هستید؟

بازار فروش مکمل بنزین تا حدی گسترده میباشد میتوان به چند مورد از آنها اشاره کرد: 

 • پمپ های بنزین
 • تعمیرگاه ها
 • مغازه های تعویض روغن
 • بازارهای فروش اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی
 • نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر  

قیمت های مکمل بنزین بسته به سایز جعبه محصول، برند، درصد خلوص، موادی که برای افزایش عدد اکتان استفاده شده است و … متفاوت است.

لازم به ذکر است از افزایش دهنده های اکتان متنوعی استفاده میکنند که قیمت افزایش دهنده اکتان گسترده است در ادامه به مواردی اشاره می گردد.

فرمول محاسبه عدد اکتان

فرمول محاسبه عدد اکتانبرای نشان دادن مقاومت بنزین ( بنزین برشی از نفت است که تقطیر آن در ۷۰ الی ۱۷۵ درجه سانتی گراد انجام می گیرد) در مقابل فشار، گرما و احتراق خود به خود از مقایسی به نام عدد اکتان استفاده میکنند.

منظور از عدد اکتان درصد ایزواکتان باجرم مولی۱۱۴درنرمال هپتان باشرایط آزمون استاندارد دارای خاصیت ضد کوبشی در مقابل بنزین مورد آزمایش باشد، است. این نشان دهنده آن است که هر چه عدد اکتان الاتر باشد مقاومت در برابر پدیده احتراق مخرب فشار و گرما مقاوم تر است. 

برای مثال عدد اکتان بنزین یورو ۴ ۸۷ میباشد ان بدان معنی میباشد که کیفیت سوخت این بنزین با مخلوطی از ۸۷ درصد سوخت ایزواکتان و ۱۳ درصد هپان برابر است.

از راهکارایی که میتوان برای افزایش عدد اکتان استفاده کرد افزایش اکتان بنزین با الکل میباشد  و بسته به شرایط با نسبت های مختلفی با بنزین ترکیب میشود.

فروشگاه بهترین مکمل بنزین ایرانی

فروشگاه بهترین مکمل بنزین ایرانیاز بهترین مکمل بنزین ایرانی میتوان به مکمل توربو اشاره نمود. برای استفاده بهترین مکمل است لازم است در ابتدا مشخصات خودروی خودمان را کامل بشناسیم، مثلا اگر خودروی ما دارای توربو یا سوپر شارژ است، یا ضریب تراکم بالایی دارد الزاما باید سعی کنیم مکمل سوخت با عدد اکتان بالا استفاده کنیم. 

برای تهیه مکمل ها به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر مراجعه فرمایید، زیرا اگر نامرغوب یا تقلبی باشد باعث آسیب به موتور می گردد. 

بر روی قوطی و جعبه محصول اطلاعاتی در مورد میزان عدد اکتان و محصول استفاده شده برای افزایش آمده است، حتما هنگام تهیه اطلاعات موجود را مطالعه و به آن دقت فرمایید. دقت داشته باشید که برای افزایش عدد اکتان از سرب استفاده نشده باشد چراکه سرب منجر به آسیب دیدگی سریع و از کارافتادن کاتالیزور اگزوز خواهد شد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.