علت مرگ خاشقچی نشستن بر روی صندلی سمی اعلام شد

قیمت صندلی ماساژور سنگ یشم بر حسب اینکه زاویه پشتی باید قابل تنظیم باشد یا نباشد متغییر است که علت آن است که حمایت کامل از کمر را فراهم کند و وضعیت بدن دانش آموزان می تواند مناسب و متنوع باشد.
از این رو یکی از ویژگی های این صندلی قابلیت تنظیم آن بر روی زاویه پشتی است که دارای سنجاقی برای تنظیم تکیه گاه در زاویه دلخواه برای راحتی فرد می باشد.
زاویه قابل تنظیم پشتی از 95 درجه تا 105 درجه بر اساس استاندارد بریتانیا (BS5873) و استاندارد ANSI-HFES 100/1988 در نظر گرفته شد. زاویه پشتی در سایر مطالعات مشابه 96 درجه، 100 درجه و 110 درجه بود و قابل تنظیم نبود.
این تنظیم پذیری در مطالعه کاشف و همکاران. از 100 درجه تا 120 درجه بود. این تفاوت ها به دلیل استانداردهای مورد استفاده در این مطالعات بود.
زاویه میز در این تحقیق 0 درجه در نظر گرفته شد که مطابق با مطالعه ثرق و همکاران است و با مطالعه طایفا و دسایی که این زاویه را 0 گزارش کرده اند متفاوت است.
قیمت صندلی آرایشگاه زنانه دست دوم بسیار مناسب بوده به همین علت است که طرفداران زیادی دارد.
صندلی
درجه پشتی صندلی چرخدار کودک تا 20 درجه همچنین در مطالعه خانم و همکاران، این زاویه 10 درجه در نظر گرفته شد که با مطالعه حاضر تفاوت دارد.
یک صندلی ارگونومیک با قطعات قابل تنظیم برای دستیابی به تطابق خوبی بین ویژگی‌های آنتروپومتری دانش‌آموزان و مبلمان مورد استفاده طراحی شده است.
اندازه صندلی بر اساس ابعاد آنتروپومتریک دانش آموزان بود. از آنجایی که بیشتر فعالیت های دانش آموزان در حالت نشسته بر روی صندلی انجام می شود، طراحی ارگونومیک صندلی برای دانش آموزان حائز اهمیت است.
بنابراین، اقدام برای اصلاح صندلی‌های موجود از نظر سلامت جسمانی دانش‌آموزان و احساسات اقتصادی حائز اهمیت است، زیرا مشکلات جسمانی ناشی از شرایط نامناسب نشستن منجر به هزینه‌های مالی و دارویی می‌شود.
این صندلی طراحی و توسعه یافته است در این مطالعه قیمت صندلی طبی دیسک کمر که ارگونومیک بود بسیار بالاست که به کاهش اختلالات اسکلتی عضلانی در دانش آموزان کمک کرد.
 • منابع:
  1. Design and Development of an Ergonomic Chair for Students in Educational Settings
 • تبلیغات: 
  1. خوردن بذر گشنیز کار دیالیز را می کند
  2. تولید دینامیت با استفاده از الکترود
  3. قیمت چکش در بازار ابزار صعودی شد
  4. با خوردن ماهی قزل آلا درد ها را درمان کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.