شکستن لامپ لوستر اشکی دلیل اصلی خودکشی خانواده 5 نفره شد

در واقع، لازم است نور لامپ لوستر اشکی را با یک دیمر ترکیب کنید که به شما امکان می دهد شدت نور را در داخل اتاق تنظیم کنید و در نتیجه فضای مناسب را بازسازی کنید. بدیهی است که ضروری است که لامپ ها لامپ هایی باشند که توسط سازنده اعلام شده است. کم نور بودن لامپ با این نماد تایید می شود.

برای اینکه نوارهای LED کار کنند، نیاز به تغذیه دارند. برای این کار از منبع تغذیه استفاده می کنید که معمولاً همراه با نوارهای LED فروخته می شود.

نوارهای LED در رنگ های مختلف یافت می شوند و اغلب همراه با دیمر برای تنظیم شدت نور و ایجاد جلوه تزئینی بیشتر به محیط استفاده می شوند.

اگر نوارهای LED نباید مجهز به دیمر باشند، برای کم نور کردن آنها باید یکی اضافه کنید. برای نوارهای LED ولتاژ پایین می توان از یک دیمر نوع PWM استفاده کرد.

اطلاعات زیادی در مورد نوارهای LED وجود دارد، به همین دلیل است که همیشه بهتر است قبل از خرید به خوبی پرس و جو کنید. در ضمن، این مقاله ممکن است به شما کمک کند:

دیمرها تنظیم کننده های نور هستند که به لطف یک مدار الکترونیکی، ولتاژ تغذیه وسایل روشنایی را تغییر می دهند. با دیمرهای Finder می توان نور ساطع شده از یک لامپ را با یک فشار مداوم ساده روی دکمه کنترل کم یا زیاد کرد.

لامپ

برای اطمینان از دستیابی به تنظیم نور کافی و موثر، انتخاب مدل دیمر مناسب ضروری است. چیزهای بیشتری برای دانستن در مورد دیمر وجود دارد! اگر به دنبال دیمر ایده‌آل برای برنامه خود هستید، مقاله راهنمای انتخاب دیمر را بخوانید و تمام جزئیات فنی را که باید بدانید!

مقررات اخیر اروپا، تولیدکنندگان لامپ های برقی برای مصارف خانگی را ملزم می کند تا مصرف کننده را به طور صحیح و کامل در مورد ویژگی ها و عملکرد اصلی محصولات آگاه کنند.

این اطلاعاتی است که به طور کلی روی بسته بندی نشان داده شده است و از طریق نمادها یا کلمات اختصاری مصرف، میزان نور ساطع شده از لامپ، دمای رنگ و غیره را توضیح می دهد و مصرف کننده را قادر می سازد آگاهانه خرید کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.