زنی توانست با زدن حوله رویال هوم به دستش برق تولید کند

تولیدکنندگان معمولاً حوله رویال هوم را با انواع روکش‌ها، مانند نرم‌کننده پارچه، درمان می‌کنند تا در فروشگاه احساس کرکی و نرمی کنند. این پوشش‌ها می‌توانند تجمع مومی شکلی به جا بگذارند که باعث می‌شود حوله کمتر جذب شود، بنابراین حوله‌های جدید را قبل از استفاده بشویید.

ما متوجه شدیم که تمام آثار این نرم کننده ها معمولاً با شستشوی پنجم از بین می رود. استفاده از نرم کننده در خانه هر چند وقت یکبار خوب است، اما سعی کنید از استفاده منظم از نرم کننده ها خودداری کنید.

به همین ترتیب، استفاده بیش از حد از مواد شوینده می‌تواند باعث سفت شدن حوله‌های شما و تجمع مواد شوینده شود.

تیم لوازم خانگی Wirecutter بیش از 2 قاشق غذاخوری مواد شوینده در هر بار برای ماشین های لباسشویی مدرن توصیه نمی کند. در حالی که آب گرم از کثیف شدن حوله های سفید جلوگیری می کند، رنگ ها را سریع تر محو می کند، بنابراین حوله های روشن خود را در گرم یا سرد بشویید.

حوله امضای گارنت هیل: این حوله بسیار خوبی بود و در رنگ‌های عالی عرضه می‌شود، اما به اندازه انتخاب‌های ما از Frontgate و Fieldcrest کاملاً جذب یا مخملی نبود. اگر هر دوی آنها در دسترس نیستند، یا فقط انتخاب رنگ Garnet Hill را ترجیح می دهید، انتخاب خوبی است.

حوله

حوله حمام مخمل دار رایلی یکی دیگر از گزینه های قوی در دسته حوله های مخملی فوق نرم است، اما در هنگام شستشو نرمی بیشتری نسبت به فرانت گیت از دست داد و در تست های حمام ما نسبت به دیگر انتخاب های ما، جذب کمتری احساس می کرد. ما حوله اسپا این شرکت را ترجیح می دهیم که در آزمایش سال 2021 ما با ثبات بیشتری عمل کرد.

پس از Fieldcrest Casual Solid، حوله Target Threshold Signature Spa Bath Towel بهترین حوله مقرون به صرفه بعدی در آزمایشات 2021 ما بود. اگر Fieldcrest در دسترس نیست، ارزش بررسی را دارد. من کمی رنگ Threshold را ترجیح دادم.

با این حال، پس از چندین بار شستشو، درزهای روی لبه آستانه درهم و شل به نظر می رسید، و پرزها و زباله های زیادی را جمع کرد – همانطور که دالی پارتون در Steel Magnolias می گوید همه چیز به جز پسران و پول جمع شد در حالی که در حمام من خشک می شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.