ریخته شدن لامپ اشکی نور در کف خیابان موجب واژگونی وحشتناک یک تریلی شد

لامپ های LED بسیار بیشتر از لامپ های معمولی عمر می کنند، اما نه، آنها برای همیشه دوام نمی آورند. مانند همه منابع نور، آنها در نهایت با گذشت زمان محو می شوند.

اما به یاد داشته باشید که لامپ اشکی نور ما از برندهای باکیفیت، در بیشتر عمر خود مانند زمانی که جدید بودند، همچنان درخشان خواهند بود.

لامپ‌های ال‌ای‌دی همان مقدار نور را ساطع می‌کنند که لامپ‌های معمولی، میله‌ها و پیچش‌های کم‌مصرف انرژی از خود ساطع می‌کنند. تفاوت اصلی این است که آنها انرژی بسیار کمتری مصرف می کنند.

برای مثال، یک لامپ LED 7 واتی به اندازه یک لامپ معمولی 60 وات یا یک نوار صرفه جویی در انرژی 12 وات روشن است.

می توانید یک چراغ LED را انتخاب کنید که با درخشش گرم آشنای یک لامپ سنتی می درخشد، یا لامپی را انتخاب کنید که نور طبیعی را تقلید کند. یک چراغ LED برای هر نیازی در خانه شما وجود دارد.

لامپ

ال ای دی ها مقداری گرما از خود ساطع می کنند، اما بسیار کمتر از چوب های کم مصرف، خمیدگی ها و لامپ های سنتی. مهمتر از همه، هنگامی که در وسایل روشنایی خانه شما استفاده می شود، LED ها مادون قرمز ساطع نمی کنند بلکه فقط نور مرئی ساطع می کنند.

شما نمی توانید IR را ببینید، بنابراین به روشنایی نور نمی افزاید. فقط لامپ ها را داغتر می کند و انرژی را هدر می دهد. نکته مثبت دیگر این است که LED ها اشعه ماوراء بنفش (UV) ساطع نمی کنند.

آیا LED های 3w روشن تر از led های 1w هستند؟ نه دقیقا. در گذشته، برای ارائه ایده ای از روشنایی یک لامپ معمولی، به وات تکیه می کردیم. اما تعداد وات (W) تنها معیاری از توان مصرفی لامپ است.

با LED ها، تعداد وات در مورد روشنایی به شما چیزی نمی گوید. دو LED مختلف ممکن است برق یکسانی مصرف کنند، اما در خروجی نور تفاوت قابل توجهی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.