دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی که آب آن پادزهری برای نیش عقرب است

کلرزنی با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی ، مولینات را به سولفوکسید مولینات تبدیل می کند. تجزیه کامل به ترکیبات غیرکارباماتی به اکسیدان های دیگری مانند کلرامیناسیون، پرمنگنات پتاسیم یا ازن نیاز دارد. مولینات در محیط خاک ماندگاری کمی دارد و نیمه عمر آن 5 تا 21 روز است.

اتصال ضعیفی به خاک دارد، در آب نسبتاً محلول است و بنابراین ممکن است متحرک باشد. میکروارگانیسم های خاک مسئول بیشتر تخریب مولینات هستند.

مولینات اگر در خاک شخم زده نشود، ممکن است به سرعت تبخیر شود و ممکن است در اثر نور خورشید تخریب شود. مولینات ممکن است با هیدرولیز تجزیه شود. مولینات به سرعت توسط گیاهان جذب شده و به برگ ها منتقل می شود. در برگها، مولینات از رشد و نمو برگها جلوگیری می کند.

حوزه تصفیه آب یکی از پویاترین زمینه های تحقیقاتی در سال های اخیر با پیامدهای سیاست عمومی قوی با بیش از 39000 مقاله بوده است. به طور مشابه، حوزه‌های نانومواد و نانو فرآیندها یکی از پویاترین زمینه‌های تحقیقاتی در سال‌های اخیر با پیامدهای سیاست عمومی مهم با بیش از 1000000 مقاله بوده است.

دستگاه

در تقاطع تحقیقات در زمینه تصفیه آب و نانومواد، حوزه مواد و فرآیندهای نانوتصفیه آب یکی از پویاترین حوزه‌های تحقیقاتی در سال‌های اخیر بوده است که با نزدیک به 5000 مقاله تأثیر قابل توجهی بر تحقیقات پزشکی و زیست‌محیطی داشته است.

پس از بررسی اجمالی علم سنجی تحقیقات در نانومواد و نانو فرآیندها و همچنین تصفیه آب، اطلاعات مختصری در مورد مجموعه منتخبی از 25 کتاب کلاسیک استنادی در زمینه مواد و فرآیندهای نانوتصفیه آب در این مقاله ارائه شده است تا ذینفعان کلیدی در مورد آنها مطلع شوند. مقالات تاثیرگذار در این زمینه تحقیقاتی پویا به عنوان اولین مطالعه در نوع خود.

مشخص شد که حوزه اصلی تحقیق در این مقالات کلاسیک، مواد و فرآیندهای NF آب است. سایر مطالعات روی نانوتصفیه آب شامل کلر زدایی آب، آلودگی زدایی آب، گندزدایی آب و امولسیون های بدون آب بود.

از آنجایی که این کلاسیک‌های استنادی با موضوعات مهم تحقیقاتی بهداشت و محیط زیست سروکار دارند، تحقیقات در این زمینه دارای پیامدهای سیاست عمومی قوی است که انگیزه‌های قوی برای سهامداران کلیدی درگیر در این زمینه تحقیقاتی فراهم می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.