خودکار چند رنگ فانتزی موجب دستگیری مردی که 4 سال تحت تعقیب پلیس بود شد

فکر می کنم در مورد تاریخچه قلم اطلاعات کافی داده ام. حالا می خواهم در مورد مراحل تولید قلم صحبت کنم.

انواع مختلفی از خودکارها مانند خودکار چند رنگ فانتزی ، مداد، خودکار وجود دارد. من به این سوال پاسخ خواهم داد که چگونه یک مداد بسازیم.

مواد اصلی مداد گرافیت است. گرافیت باید پودر باشد. ابتدا گرافیت به پودر تبدیل می شود. موم، خاک رس و غیره. گرافیت پودری با مواد شیمیایی مخلوط می شود و سپس آب به آن اضافه می شود تا مخلوط خمیری به دست آید.
این خمیر از سوراخ باریکی خارج می شود تا شبیه یک رشته بلند نازک به نظر برسد. خمیر گرافیت به اندازه مداد بریده می شود و به عنوان یک رشته خشک می شود. در قلم زنی عموما از چوب سرو استفاده می شود. قطعات طول قلم از چوب سدر بریده شده و طی چندین فرآیند پردازش می شوند.

سپس سوراخی ایجاد می شود تا خمیر گرافیت خشک شده را که به آن نوک مدادی می گوییم، داخل این تخته نئوپان ها قرار دهیم.

روی تخته های نئوپان به دست آمده از چوب سرو چسب زده می شود. پس از این فرآیند، میله گرافیتی را با کمک ماشینی درون چوب قرار می دهند.
سایر نئوپان ها که چسب نیستند و روی آنها شیار دارند، با تخته نئوپان چسب دار حاوی میله های گرافیتی ترکیب شده و پرس می شوند.

به عنوان آخرین عملیات، اگر تخته های نئوپان بزرگتر از اندازه مداد باشند، دستگاهی نئوپان ها را به اندازه مورد نیاز برش می دهد و سپس به مدادها یک الگوی شش ضلعی می دهد. دستگاه دیگری مدادها را با توجه به رنگ مورد نظر رنگ می کند.

امکان گروه بندی چنین مواردی در بین خود وجود دارد. همه انواع خودکارهایی که فکرش را می کنید با قیمت های مقرون به صرفه در وب سایت ما، urunsec.com در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع خودکار، قیمت خودکار و بررسی مدل های خودکار می توانید به دسته بندی خودکار ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.