خرید پارچه مبلی مازراتی چینی موجب افت شدید بازار ارز دیجیتال شد

پنبه پارچه ای ظریف است و مستعد لکه شدن است. این یک پارچه نرم است و آن را به یکی از پرکاربردترین مواد روکش مبل تبدیل می کند. اگر مبل نخی دارید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در اسرع وقت آن را تمیز کنید.

پنبه را می توان تمیز کرد اما نیاز به تمیز کردن و مراقبت کامل دارد زیرا آب را به سرعت جذب می کند و اگر به درستی خشک نشود می تواند به الیاف آن آسیب برساند.

یک راه عالی برای شروع تمیز کردن مبل نخی این است که قبل از استفاده از هر ماده تمیز کننده روی آن، ابتدا آن را جاروبرقی بکشید.

اطمینان حاصل کنید که تمام طرف های مبل را جاروبرقی بکشید تا هیچ کثیفی یا گرد و غباری از آن باقی نماند. قبل از خرید هر گونه تمیزکننده مبل، ابتدا برچسب آن را بررسی کنید و ببینید آیا برای استفاده با پارچه های نخی ایمن هستند یا خیر.

پارچه های ظریف زیادی مانند پارچه مبلی مازراتی چینی وجود دارد، اما ابریشم ظریف ترین آنهاست. صدمه زدن به ابریشم بسیار آسان است و همیشه باید توسط یک تمیز کننده حرفه ای و تنها با استفاده از محصولات تمیز کننده مبتنی بر آب تمیز شود.

پارچه

پلی استر رایج ترین پارچه ای است که روی مبل ها یافت می شود. این یک الیاف مصنوعی است که تمیز کردن و مراقبت از آن آسان است.

دفعه بعد که برای یک مبل جدید خرید می کنید، به برچسب های پارچه ای توجه زیادی کنید، زیرا معمولاً نشان می دهد که مبل پلی استر دارد یا خیر. اغلب با پارچه های دیگر ترکیب می شود تا حس نرمی به آن بدهد.

هنگام تمیز کردن مبل پلی استر از آب گرم و صابون ملایم یا مواد شوینده استفاده کنید. از مصرف بیش از حد آب خودداری کنید زیرا این امر می تواند منجر به لکه شدن و جمع شدن روکش مبل شما شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.