خرید و فروش ساعت سامسونگ واچ زنانه در کیش ممنوع شد

آیا ساعت هوشمند می تواند جایگزین ساعت ورزشی شود؟ خیر ساعت هوشمند ورزشکاران گاه به گاه را راضی می کند، اما برای ورزشکارانی که به دنبال اندازه گیری دقیق عملکرد خود هستند کافی نیستند.

ساعت سامسونگ واچ زنانه سرعت دویدن و پارامترهای پیشرفته مانند VO2max را ارائه نمی دهند. آنها شامل یک تراشه GPS برای بازتولید مسیر شما در هنگام دویدن یا پیاده روی نیستند. آنها ضد آب هستند، اما در شمارش طول استخر شما توانایی ندارند.

حسگرها دستبندهای متصل همگی دارای یک شتاب سنج هستند، این حسگر ضروری است که با تکیه بر حرکات کاربر، مراحل را می شمارد. برخی از مدل ها همچنین دارای یک نمایشگر ضربان قلب، یا حتی یک ارتفاع سنج یا ژیروسکوپ هستند.

بلوتوث 4.0. این دستبند فعالیت شما را ثبت می کند و سپس داده ها را از طریق اتصال بی سیم بلوتوث به گوشی هوشمند شما منتقل می کند. آنها از بلوتوث 4.0 استفاده می کنند که برخلاف نسل های قبلی استاندارد، انرژی زیادی مصرف نمی کند.

ساعت

در هر صورت اگر بلوتوث 4.0 را نیز ادغام کند، نگران استقلال گوشی هوشمند نباشید. این مورد در مورد دستگاه های اخیر مانند iPhone 4S ، Samsung Galaxy S3 صدق می کند. در غیر این صورت، می توانید داده های دستبند خود را مستقیماً از طریق USB با رایانه خود همگام کنید.

اپلیکیشن موبایل. هر دستبند به صورت جفت با یک برنامه کاربردی برای نصب روی گوشی هوشمند شما کار می کند. این به عنوان یک رابط برای مشورت با آمار، تعیین اهداف یا حتی دسترسی به پارامترهای مختلف عمل می کند.

لطفاً توجه داشته باشید که همه سازندگان نسخه‌های اندروید و iOS را توسعه نداده‌اند، گاهی اوقات یکی یا دیگری است. تعداد کمی از مدل ها با ویندوز فون سازگار هستند.

کاربران سیستم عامل بلک بری، باید منتظر بمانید: در حال حاضر هیچ برنامه کاربردی و در نتیجه هیچ دستبندی با گوشی هوشمند شما قابل استفاده نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.