انگور فرنگی سفید موجب افتادن دندان عقل شما می شود

و آنچه انگور فرنگی سفید انگور فرنگی اغلب از نظر اندازه و طعم مشابه انگور است (بارنی و فلاحی، 2009). پوست میوه انگور فرنگی شفاف است و بسته به رقم، رنگ آن می تواند سفید، زرد، سبز یا قرمز باشد (دانشگاه آیداهو، 2016).

بسیاری از میوه ها از نام رایج انگور فرنگی استفاده می کنند. با این حال این میوه های دیگر به طور مشخص با آنهایی که در این نمایه مورد بحث قرار گرفته اند متفاوت هستند.

رایج ترین میوه هایی که نام مشابهی دارند عبارتند از انگور فرنگی کیپ، انگور فرنگی چینی (همچنین به عنوان کیوی شناخته می شود) و انگور فرنگی هندی. به همین دلیل دانستن و استفاده از نام های علمی مهم است.

کانال های بازاریابی بسیاری از نشریات هشدار می‌دهند که تولیدکنندگان باید قبل از ایجاد محصولات میوه‌ای فرعی مانند انگور فرنگی، بازار را تضمین کنند. (براتش و ویلیامز، 2009). با این حال، انگور فرنگی یک محصول تخصصی در نظر گرفته می شود.

و می تواند یک کالای بسیار مفید برای تولید باشد (دانشگاه کنتاکی، 2012). فصل بازاریابی برای انگور فرنگی تازه از ابتدای ژوئن تا اوایل آگوست است، اما بیشتر انواع آن برای تمام آن بازه زمانی میوه تولید نمی کنند (براتش و ویلیامز، 2009) (فصول بخورید، 2012).انگور

انگور فرنگی به دلایل مختلف پتانسیل بالایی برای فروش تازه در بازار دارد گفته می شود انگور فرنگی پایدارترین توت است که به صورت تجاری استفاده می شود (مک کی، 2006). و همچنین از نظر زیبایی شناختی بسیار دلپذیر هستند.

و بنابراین به خوبی به بازارهای کشاورزان و نمایشگاه‌های فروشگاه‌های مواد غذایی می‌آیند. برخی از مشتریان ممکن است تمایلی به خرید میوه ای نداشته باشند.

که با آن آشنا نیستند، بنابراین داشتن ادبیات رایگان در توصیف میوه و موارد استفاده آن می تواند مفید باشد (ایمز و گریر، 2010). انگور فرنگی و انگور فرنگی های مرتبط با آن به دلیل بیماری قارچی به نام زنگ تاول کاج سفید، یک بیماری کشنده برای همه گونه های کاج سفید (که شامل کاج های باستانی بریستلکون نیز می شود) ممنوع شد.

بیماری قارچی برای تکمیل چرخه زندگی خود به دو میزبان نیاز دارد کاج سفید و معمولاً. [با جریان‌های سیاه که حساس‌ترین آن‌ها است] (دانشگاه کرنل، 2019) (USDA، خدمات جنگل).

آسیب ناشی از بیماری قارچی برای انگور فرنگی و مویز حداقل است، اما اغلب منجر به مرگ و میر درختان در کاج سفید می شود (USDA، خدمات جنگل بروشور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.