اسباب بازی ماشین کنترلی کامیون موجب نجات کودکان از خفگی آلودگی هوا شد

باز هم یکی از جالب ترین اسباب بازی های کودکان در این ماه ها جغجغه های نقاشی یا زنگوله است. جغجغه ها به دلیل حرکت و صدا برای همه نوزادان جذاب هستند.

علاوه بر این می توان در این مدت حلقه های دندانپزشکی یا پلاستیکی داد که بی خطر بوده و به دلیل دندان درآوردن اثرات مضری بر سلامت نوزاد نخواهد داشت.

8-12. از آنجایی که نوزادان در طول ماه شروع به خزیدن و راه رفتن می‌کنند، بهترین اسباب‌بازی‌ها برای کودکان توپ‌های رنگی هستند که با انداختن آن‌ها نمی‌شکنند، اما صدا تولید می‌کنند.

همچنین در این دوره، اسباب‌بازی‌هایی مانند اسباب بازی ماشین کنترلی کامیون که به عقب برمی‌گردند، یا حیوانات چرخ‌دار که می‌توانند با فشار و کشش حرکت کنند، اتومبیل‌ها مناسب‌ترین اسباب‌بازی‌ها برای کودکان نوپا هستند و این گونه اسباب‌بازی‌ها نوزادان را بسیار خوشحال می‌کنند.

اسباب بازی

یکی از اسباب‌بازی‌هایی که توجه نوزادان حدود یک ساله را به خود جلب می‌کند، اسباب‌بازی‌های «بالک پر» است. اگرچه این اسباب بازی ها که از اشکال رنگارنگ بزرگ و جعبه ای که می توان آنها را در آن انداخت، توجه کودک را به خود جلب می کند، اما به سرعت علاقه خود را به این اسباب بازی از دست می دهد.

15-18. از یک ماهگی به بعد، وقتی کودک شروع به راه رفتن می کند، حرکت از یک اتاق به اتاق دیگر آسان تر می شود. در این مدت می تواند وسایلی را که به دست آورده است از اتاقی به اتاق دیگر منتقل کند.

به همین دلیل، ماشین هایی که می توانند هل داده شوند، کشیده شوند، هنگام هل دادن صدا ایجاد کنند، موسیقی پخش کنند، حیوانات چرخ دار یا خز نرم و نوزادان از جمله اسباب بازی های مورد علاقه هستند. واکر یا اسباب بازی های سواری نیز برای این ماه ها مناسب هستند.

همچنین از هجدهمین ماهگی به بعد از آنجایی که اکتشافات و اختراعات جایگاه مهمی در دنیای کودکان دارد، بلوک ها، جعبه ها و اشکال در اندازه های مختلف مناسب ترین اسباب بازی برای ساخت و مونتاژ کودک در این دوران هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.