از پودر پوست انار خشک شده در دوره کرونا برای ضدعفونی کردن دست ها استفاده میشد

پودر انار از دانه های خشک و ریز آسیاب شده انار به دست می آید. پس از آسیاب شدن دانه‌های انار، آن‌ها را در حالت انجمادی خشک کرده و به‌صورت خام نگهداری می‌کنند، در نتیجه نمایه‌ای از آنزیم‌ها و مواد مغذی بیشتر از حد معمول را فراهم می‌کنند.

در میان این مشخصات متراکم از آنزیم ها و مواد مغذی، پودر پوست انار خشک شده معمولاً دارای مقادیر قابل توجهی از فیتونوترینت های زیر است: ویتامین C، پتاسیم، فولات و سایر آنتی اکسیدان ها.

انار از درختچه های میوه دار خانواده Lythraceae به وجود می آید. آنها تا 33 فوت رشد می کنند و عمدتاً از ایران و شمال هند سرچشمه می گیرند. انار در حال حاضر در سراسر جهان بسیار محبوب است، با احترام خاصی در خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی، انار به عنوان یک ابر غذای واقعی مورد احترام است.

چه به دنبال اضافه کردن انار یا پودر انار به رژیم غذایی خود باشید، دلایل مفیدی وجود دارد که می توانید این کار را در نظر بگیرید!

پودر

بیایید نگاهی دقیق به فواید کلیدی پودر انار به عنوان بخشی از رژیم غذایی منظم شما بیندازیم. به یاد داشته باشید، تمام تنظیماتی که در رژیم غذایی شما ایجاد می شود باید پس از مشورت با یک متخصص پزشکی انجام شود.

سرشار از آنتی اکسیدان های قوی – یکی از مزایای اصلی پودر انار مجموعه ای قوی از آنتی اکسیدان های آن است. پودر انار حاوی پونیکالاژین و پونیسیک اسید است، دو آنتی اکسیدان قوی که تا سه برابر چای سبز موثر هستند. این دو ماده قابل توجه در انار هستند.

اثرات ضد التهابی قوی – درد مزمن مفاصل حداقل می تواند ناتوان کننده باشد. با افزودن منظم انار به رژیم غذایی، مصرف کنندگان می توانند از کاهش علائم مربوط به التهاب لذت ببرند. انار سرشار از خواص ضد التهابی است که می تواند تورم، درد و حساسیت مفاصل را کاهش دهد.

اسموتی های کرافت سوپر فود برای تغذیه سریع – وقتی پودر انار ارگانیک را در مزارع کارینگتون خریداری می کنید، با یک ابر غذای گیاهی ارگانیک مواجه می شوید که مملو از مواد مغذی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است. برای تغذیه راحت، این خوراکی شیرین و ترش را به سرعت با اسموتی، آبمیوه یا غذای مورد علاقه خود مخلوط کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.